Silgi Bezi

Silgi Bezi

Silgi Bezi

Silgi Bezi

EGD-SB001

Silgi bezi, diğer adıyla temizlik bezi hemen her sektörde kullanım alanı bulunan tekstil geri dönüşümünden elde edilen maliyeti ucuz temizlik bezi çeşididir. Silgi bezinin kullanıldığı sektöre göre isminde farklılık olabilir örneğin temizlik bezi, silgi bezi, parça bez, makine bezi gibi. Firmaların silgi bezini tercih etmelerinin başlıca sebebi maliyeti ucuz ve dayanıklı olmasıdır. Standart olarak üretimi yaptığımız 40×40 ebatlarından farklı olarak istenildiği takdirde farklı ebat ve boyutlarda silgi bezi üretimi yapılabilmektedir. Ergene Geri Dönüşüm olarak üretimini yaptığımız silgi bezlerini Türkiye’de çeşitli firmalara temin ettiğimiz gibi diğer ülkelere de ihracatını gerçekleştirmekteyiz.

Başlıca Kullanım Alanları

Fabrikalar , Otomotiv Sektörü , Matbaalar , Oteller , Hastaneler , Okullar , Boya işleri ve Boyahaneler , Sanayi Sektörü , Tershaneler , Temizlik firmalar
Ergene Geri Dönüşüm olarak silgi bezinin toptan satışını gerçekleştirmekteyiz. Perakende satışımız yoktur. Toplu siparişlerde sipariş adedine göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL


Paylaş : Facebook Google LinkedIn Pinterest Twitter